| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara! Am și eu o problema, din ce cauză nu am erecție dimineața? Dacă este cineva care a întâmpinat/întâmpină această problemă și mă poate ajuta. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| morfeo a răspuns:

Nu e o regula sa ai in fiecare dimineata. Important e sa o ai la momentul oportun

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa ai erectie dimineata? Nu este obligatoriu. Cateodata ai si cateodata nu.
Conteaza sa ai erectie cand esti cu o fată, indiferent de ora.

| Alvarez11 a răspuns (pentru darrio2007):

Neavând niciodată, am crezut că este vreo problemă. Mulțumesc pentru răspuns!

| sierra1 a răspuns:

Ai peste 60 ani, nici o problemă!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unde scrie că trebuie. Să ai erecții când ești cu ea, nu dimineața.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu trebuie... erectiile de dimineata, fix dupa ce te trezesti nu reflecta nimic. Pot sa fie, pot sa nu fie.

| zilog a răspuns:

Mai bine ai pune mana pe cartea aia de matematica până mai crești vreo 3 ani

| Alvarez11 a răspuns (pentru zilog):

What? Am 19 ani + sunt student la drept (nu prea îmi trebuie matematică), ce treabă are matematica cu întrebarea mea?

| CORONAVIRUS a răspuns:

Chiar ieri am avut discuția asta. Ori de la gânduri, ori e fiziologic, normal