| lilith16 a întrebat:

de cateva zile omor tabletele de pastile, acum ceva timp am avut probleme cu nasul (cand ma aplecam sau doar stăteam imi venea un miros urat in gura si nas, in nas in nara stanga si cand imi suflam nasul iesea puroi) am vrut merg la medicul de familie da iau trimitere pentru orl dar nu il gaseam, daca era dupamiaza si ma duceam nu il gaseam si daca era dimineata tot asa, am renuntat pentru ca nu am mai avut acea problemă dar acum a revenit, ma doare toate partea stanga (nas, ureche, cap, maseaua din stanga sus si nara stanga care e înfundată si cand se desfundă imi vine mirosul ala) ar trece chestia asta cu pastile? trebuie sa scot maseaua poate e de la ea? ati experimentat chestii de genu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FaraNume1245 a răspuns:

Poate că trece de la pastile, n-am de unde ști. Du-te la doctor. Am experimentat chestii de genul, dar eu știam de la ce e (nu ceva ce necesită doctor).