| criiistina2012 a întrebat:

Stiti cumva un tratament rapid pentru pitiriazis? Am inteles ca se vindeca in vreo 4 saptamani. Dar eu voi pleca la mare pe 3 august si nu cred ca imi va trece pana atunci. Am luat pitiriazis de la o prietena ai acum folosesc o crema cu anitibiotice. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| blueSky_3324 a răspuns:

Te sfatuiesc sa n-astepti sugestii de pe intern ci sa te duci fuguta la un dermatolog ca nu este de glumit cu astfel de boli. Sanatate si numai bine