| Emiliana1423 a întrebat:

Buna, vreau sa va spun cu ce ma confunt de ceva timp, bun, am avut o relatie intima neprotejata cam de sf Maria, in luna respectiva adica septembrie imi venise ciclu. In luna urmatoare nu mi-a mai venit, am facut un test de sarcina dar a dat negativ, nu e prima oara cand o fac neprotejat si nu raman insarcinata. Trecand peste lipsa ciclului, de cateva zile simt niste arsuri si mancarimi pe vagin, este putin mai rosiatic si am avut cateva scurgeri de sange si imi tot gasesc pe chilot niste pieliti mici visinii sau roz, au un miros nu de ciclu, de ceva stricat cum ar fi o banana sau nu stiu, la ginecolog nu pot ajunge si din cauza fricii dar si ca nu am posibilitatea sa ajung, sincer ce credeti ca mi se intampla? A mai avut cineva asemenea chestii? Ajutati-ma sunt panicata dau funda, ugent.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Noi nu te putem sfatui in acest caz decat sa mergi la doctor, si sunt curios cati ani ai de o faci neprotejat straight face?

| Rotazi a răspuns:

Ai o frumusica de boala venerica.
Va trebui sa ajungi urgent la medic.

| CEACLIU a răspuns:

1 la mana daca nu Iti trece boala in 7 zile de la contactul sexual du-te la doctor, de multe ori se fac anumite inflamati vaginale din lipsa de curățenie, nu din partea ta mai exact din partea băiatului,( exemplu foloseste un wc public pune mana pe manere zid etc. si nu se spală pe mana si atinge penisul)el ca baiat nu simte anumite boli venerice, dar tu ca fata le manifesti altfel, corpul tau de obicei in 7 Zile ar trebui să facă anticorpi necesari sa te protejeze.Un control de rutină la doctor ar fi cel mai indicat, tratati foarte bine orice sintoma 60% din cazuri au faimoasa ciuperca.

| Emiliana1423 explică (pentru CEACLIU):

Ultimul contact l am avut pe 7 septembrie, simptomele acestea sunt de vreo 4 zile plus ca azi mi-a curs si un pic de sange