| InoTkd95 a întrebat:

Care este cea mai buna perie pentru parul lung? Si de unde o pot procura? La farmacie se gaseste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Http://www.mayra.ro/......folosesti/

cu siguranta o sa te ajute! si eu am par lung si il rasfat.si am grija de el :)
an nou fericit
:*

4 răspunsuri:
| PatryRox a răspuns:

Da big grin, in orice farmacie de cosmetice se gasesc asa ceva big grin

| anonymousxD a răspuns:

Cea mai buna perie de par nu este cea cu tepi aceea zisi "peri" din plastic, ci din metal sau din par artificial dar mai tare.etc. o poti cumpara de la body shop

| rapgirl123 a răspuns (pentru anonymousxD):

Periile din metal pot distruge parul!

| Mynnie a răspuns:

Poti gasi si in farmacii, dar exista si Cataloagele Avon. Acolo sunt perii pentru diverse tipuri de par.