| WeAreSmart a întrebat:

Cum sa imi imbunatatesc calitatea lacrimilor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Foloseste lacrimi artificiale pentru umezirea ochilor, nu purta lentile de contact, evita praful, fumul, nu lua medicamente nerecomandate de medic, nu sta mult timp cu ochii fix in computer, trateaza-ti la medic alergiile si dezechilibrele hormonale (daca ai). Acupunctura si homeopatia te pot ajuta si ele.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.ziaruldeiasi.ro/......log~ni59h3
O frumoasa zi sa ai:)

| ciufuliiciii a răspuns:

Habar nu am.

| WeAreSmart explică (pentru ciufuliiciii):

Atunci de ce mai scrii?