| mjforeverforever a întrebat:

De la un timp dimineata am ceva in gat, ceva verde. azi insa am scuipat sange. ce se intampla? nu fumez.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Sp33dyt a răspuns:

In cel mai fericit caz ai o gripa mai agresiva insa numai sta si cere pareri aici, fugi la doctor