| Rkku a întrebat:

Durere de spate, stomac ( de sub buric in stanga chiar si in ambele parti uneori) imi vine sa vars si nu stiu ce se intampla, ma poate ajuta cine cu un sfat?
Precizez, acum un an am fost de urgenta la spital ma durea spatele si mi s-a spus ca am raceala cronica renala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Mda...,problemele cu rinichii pot avea urmari grave, mai ales cele netratate la timp si cronicizate. Ne putem da cu parerea toti de aici, dar tot medicul rezolva problema.
Mai poate fi si o apendicita, daca nu ai scos-o.

| Rkku explică (pentru Elianna):

Nu mai ma doare decat daca mananc grabita sau fac ceva din graba.
Un sfat pentru a scapa de balonare? Sunt balona de o luna si... si ma simt plina.

| BroascaCuElice a răspuns:

Du-te la doctor

| EzeQuielz a răspuns:

Ți-aș recomanda să vorbești cu un medic despre asta, poate el îți spune ce ai de făcut ca să nu te mai doară.