| danutza4 a întrebat:

Eu nu pot pronunta S ma ajutati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergila un logoped

| vangaelis a răspuns (pentru anonim_4396):

Un raspuns pertinent. felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune " ssss " big grin

| vangaelis a răspuns:

Iti recomand sa mergi la logoped. Te va ajuta mult mai eficient. Noi de pe TPU nu avem cum sa te ajutam in aceasta privinta prin intermediul internetului.
Cele bune!

| diaac a răspuns:

Repet si eu ce au spus ceilalti, un logoped te-ar poate ajuta.

| ȚuȚu7373 a răspuns:

Sau te poti duce in titan la policlinica acolo au doctori foarte bunii

| vangaelis a răspuns (pentru ȚuȚu7373):

Ce fel de doctori? ia uimeste-ne

| Adutica2003 a răspuns:

Esti sasaita?
eu da si il pot pronunta

| vangaelis a răspuns (pentru Adutica2003):

Da si? cu ce ai ajutat pe acest user?