| Răpităînnori a întrebat:

Întrebare adresată doar cunoscătorilor fenomenului răpirilor extraterestre. Fostul meu partener de viață mi-a spus că în trecut a fost răpit de extratereştri şi mi-a arătat locul
de pe braț unde i-au pus un implant. Am pus mâinile pe locul unde avea implantul şi în momentul ăla am simțit că îmi creşte ceva sub pielea brațului în acelaşi loc unde are el implantul iar afară s-a auzit un zgomot puternic ca un uragan. Nu am ieşit afară din casă de frică. Problema e că uneori mă doare locul unde am simțit că mi-a crescut ceva sub piele şi am fost ṣi eu răpită. Cum pot opri durerea? Ce mi-au făcut de mă doare locul ăla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

Am patit si eu. E un implat prin care monitorizeaza undele cerebrale. O sa treaca durerea in curand stai linistita. Nu sunt agresivi, doar fac cercetare.

40 răspunsuri:
| Răpităînnori explică (pentru Ana011):

E ciudat că nu am primit notificare că ai răspuns. Ce ai pățit în copilărie? îmi poți scrie în privat.

| Ana011 a răspuns (pentru Răpităînnori):

Daca imi dai tu mesaj pot sa iti rasp am status de junior si nu imi.permit sa dau mesaje

| dullcat a răspuns:

Aici nu e blog pentru povesti SF, din pacate pentru tine.

| Răpităînnori explică (pentru Ana011):

Bine.

| Răpităînnori explică (pentru Robert2526):

Şi tu ai un implant extraterestru?

| Robert2526 a răspuns (pentru Răpităînnori):

Da, asta am spus

| Răpităînnori explică (pentru Robert2526):

Unde îl ai pe corp? De cât timp îl ai?

| Robert2526 a răspuns (pentru Răpităînnori):

De 2 ani. La incheietura mainii drepte. tu?

| Răpităînnori explică (pentru Robert2526):

Eu nu ştiu dacă am implant. Implant are fostul meu în braț.

| suvitel a răspuns:

Extratereștrii trăgeau de tine și tu trăgeai pe nas…