| Gavril_Catalin_1998 a întrebat:

Extraterestri,Ozn,Rapiri Extraterestre, True or False

29 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Mega false.

| DrunkenRat a răspuns:

Totul se rezuma la,, iarba''.

| DanDannn a răspuns:

Nu conteaza ce spune ion, vasile si Andrei. nici eu, nici el, nici ea. conteaza ce crezi tu. ATAT! daca eu cred in omuleti verzi, iti schimba parerea tie? NU!

| onasis1961 a răspuns:

În adolescenţă am citit o carte care mi-a schimbattotal viziunea despre cosmos:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Amintiri_despre_viitor
Vo recomand cu toată dragoste, nu ve-ţi regreta că pierde-ţi timpul.

| RAY a răspuns:

False,inca nu cred ca ne-a vizitat vreun extraterestru

| Mădă0611 a răspuns:

Ca exista extraterestrii e true, cu ozn-urile la fel, dar nu si ca ne-au vizitat sau rapit pe cineva.

| WhatheWow a răspuns:

Complet fals!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

True. Dupa parerea mea, nu suntem singuri in acest imens univers.

| Gavril_Catalin_1998 explică (pentru anonim_4396):

In univers mai mult ca sigur, dar ma refer la aceste fenomene...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gavril_Catalin_1998):

Dupa parerea mea, ''farfuriile zburatoare'' sunt mai mult decat un mit. Din punct de vedere al rapirilor, ma cam indoiesc. Intr-adevar, este foarte posibil sa fim vizitati, dar nu rapiti.

| thelordoftime a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact!

| eliaclodia a răspuns (pentru anonim_4396):

Deocamdata e imposibil sa fi vizitat, cum zici tu, de extraterestrii. Dar daca ai fi, ai fi rapit, cum rapeste lupul oaia. Pentru diferite scopuri. Buhuhu. In ce scop ai vrea sa fi rapit din turma de oameni?

| anonim_4396 a răspuns (pentru eliaclodia):

Nu mi-as dori sa fiu rapit, nici de extraterestri, nici de teroristi.

| eliaclodia a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram sigura ca o sa simti asociere cu teroristii rapitori. Eram sigura. De ce oare am vazut si eu asociatia cand am pronuntat rapire?

| anonim_4396 a răspuns (pentru eliaclodia):

Nu stiu.

| eliaclodia a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ai simtit? Poti sa-mi dai o descriere?

| anonim_4396 a răspuns (pentru eliaclodia):

Nu am simtit nimic.

| eliaclodia a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar ai gandit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru eliaclodia):

Da!

| eliaclodia a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am saturat, fiinte nenorocite. Pacat ca nu sunt extraterestrii sa vina sa-i manance.

| anonim_4396 a răspuns (pentru eliaclodia):

Linisteste-te. Ce-ai patit?

| eliaclodia a răspuns (pentru anonim_4396):

Am simtit.

| eliaclodia a răspuns (pentru eliaclodia):

Ca exista.Mai bine existau aliens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu, dar iti pot da un raspuns ca antivirusul meu care o da in paradoxuri: "fals positiv".

| CryChristiAN a răspuns:

Extraterestri-TRUE
OZN-TRUE
Rapiri extraterestre- FALSE.

| Hash001 a răspuns:

Da, eu cred si in dan diaconescu.

Răspuns utilizator avertizat
| silvipisicutza a răspuns:

True. Desi toata lumea ii crede skizzo pe cei care cred in aliens, este practic imposibil sa fim numai noi in cateva miliarde de galaxii...

| diia29 a răspuns:

Dupa parerea mea, e o lume prea mare sa fim noi singurele vietuitoare din univers. de rapiri extraterestre nu stiu ce sa zic, nu prea cred asta... deci True big grin