| Plushul a întrebat:

Hei.Stiti ce exercitii as putea face pentru ca sa imi creasca sanii mai repede? Sau ce alimente ar trebui sa consum? P.S. nu vreau sa imi recomandati salawinking laughing) tongue.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Lasa-i sa creasca la vremea lor. Nu te grabi, sunt multi baieti la care le plac sanii mici. Gandeste-te ca o sa trebuiasca sa ii cari dupa tine, nu mai poti sa sari sau sa alergi atat de bine si aproape sigur o sa se lase.

| Plushul explică (pentru SkyPilot):

Da imi dau si eu seama de asta...Dar na mie nu imi plac asa mici laughing) sad

| AlicefromWonderland15 a răspuns:

Cati ani ai?

| Plushul explică (pentru AlicefromWonderland15):

17 ani

| AlicefromWonderland15 a răspuns (pentru Plushul):

Pai atunci incearca sa ii lovesti sau sa faci exercitii

| Plushul explică (pentru AlicefromWonderland15):

Sa-i lovesc? Vai mama laughing).Nu stiu ce exercitii sa fac...sad

| NicolaeAndi a răspuns:

Fa sex.

| Plushul explică (pentru NicolaeAndi):

Nu ma pasioneaza la varsta asta laughing) tongue.Si nu cred ca mi+ar creste daca m+asi culca cu un invid :p laughing)

| SkyPilot a răspuns (pentru Plushul):

Ba da, e foarte probabil sa iti creasca. Problema este ca vor mai fi si alte schimbari de care nu vei fi la fel de incantata.