| Mirela225200 a întrebat:

Imi întârzie ciclul de 8 zile. Ieri am făcut un test de sarcină, negativ. Weekendul ăsta m au durut foarte rău sânii non stop. Azi am avut Dureri menstruale de burtă dar nu mi s curs nimic. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am spus deja si pe celalta topic, ca tu ai ciclul de tip NEREGULAT, de aceea nu vine.

| Sophieka a răspuns:

Mai se intampla dereglari din varii motive. Mai asteapta 3-4 zile.

| ioana748 a răspuns:

Posibil ai simptome premenstruale, o sa vina menstruația.
Este bine sa faci teste de sarcina daca stii ca nu ai ciclul regulat.
Ideal ar fi o metoda de contraceptie.

| Alexalex1000 a răspuns:

Contactează medicul de fam.