| eri7 a întrebat:

Imi poate spune cineva unde pot gasi un defibrilator cardiac in tara. urgent!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| JokerMato a răspuns:

La spital straight face

| maestrul007 a răspuns:

Pe o salvare

| eri7 explică (pentru maestrul007):

Care se implanteaza!