| Alex665 a întrebat:

Sal TPU. Hristos a Înviat! De ieri tot ma doare in gat si nu stiam de ce azi am avut curiozitatea sa ma uit in gat si am vazut pe amigdala un cerculet mic alb si ala ma doare acum este afta sau piatra pe amigdala? Va las si o poza mai jos poate stiti si metode de tratament
https://postimg.cc/R3TDDyL7

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Problema ta este rezolvabila numai de medic, cu tratament serios cu antibiotice.
sanatate multa!

| dullcat a răspuns:

Adevarat a inviat! Mai safe este sa citesti textul de mai sus, cu rosu, si apoi sa iei decizia de a merge la medic, fiindca aici pe TPU nu exista medici care sa te ajute.

| cilia6na a răspuns:

Adevarat a înviat! Cel mai probabil acela e puroi, ar trebui sa te duci la medicul de familie si iti va spune mai departe ce tratament sa faci!