| Dinamovistul101 a întrebat:

Salut, de vreo saptamana mi-a aparut pe gat o alunita sau nu stiu daca e exact o alunita pentru ca e alba de culoarea pielii e foarte micuta dar ma incomodeaza pentru ca este pe gat si vreau sa stiu daca exista tratamente naturiste pentru indepartare, fara operatie sau mai stiu eu ce alte metode chirurgicale...ms frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Consultă un dermatolog.
Te pup!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la dermatologie și nu te mai văita atât că nu este dureros.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Vezi medicul de familie va ști dacă e nevoie de tratament!