| exotickiller a întrebat:

Salut
Pentru inceput,stiu ca ar trebui sa merg la medic,dar acum vreau doar sa stiu la ce sa ma astept cand voi merge la medic.

De ceva timp, am o durere in piept suparatoare.Nu este tot timpul,sa spunem ca apare o data pe saptamana cand stau.Pur si simplu ma ia o durere suparatoare in piept care trece dupa ore bune, si se simte la inspiratie si tuse. Uneori se simte si cand ma ridic in picioare.
Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic pentru ca poate fi ceva grav!

| exotickiller explică (pentru Violleta2022):

Cum ar fi? :s

| Violleta2022 a răspuns (pentru exotickiller):

Este necesara o investigatie serioasa, pentru ca durerile din piept pot avea cauze diverse precum: boli de inima, plamani, digestive, smad.
Dar, numai un medic iti poate spune exact ce ai, dupa un consult!
http://adevarul.ro/......index.html

http://www.sfatulmedicului.ro/......piept_9130

| blAster85 a răspuns:

Fumezi? cred ca cel mai bine ar fi totusi sa mergi la medic

| exotickiller explică (pentru blAster85):

Nu regulat, dar da.

| blAster85 a răspuns (pentru exotickiller):

Poate influenta si asta probabil va trebui sa treci pe light, sau sa te lasi. oricum un medic iti spune mai bine