| goanta9595 a întrebat:

Dau funda.Stateam in pat si ma masturbam si am observat ca penisul meu se indoaie in stare de erectie.Sta drept, pot intretine contacte sexuale fara probeme, dar il pot indoi de la jumatate de ex sau de mai sus, si o indoitura in asa fel in cat poate atinge pielea.Ce credeti? Poate sa fie o fractura de penis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Penisul nu se poate fractura, fiindca nu are os in el. happy
Daca se indoaie, atunci inseamna ca nu este erectie completa, 100%.
Erectie completa vei avea daca vezi o femeie (sau poza ei) care te excita super tare.

| darrio2007 a răspuns:

E clar că dacă se indoaie, poti face sex după colț. Fractura e valabila pentru oase ori penisul nu este un os.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu ți-e rușine sa adresezi unei comunități o astfel de întrebare, fără pic de jenă? Eu zic sa urmezi un tratament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, toata lumea face asta, inclusiv voi ce care ati comentat la aceasta intrebare. Nu e nimic gresit sau rusinos in asta, e ceva natural. laughing tongue
In al doilea rand, da, daca se indoaie prea tare posibil sa fie o fractura, mai ales daca ai dureri. Dar cel mai bine consulti un medic.

| Vikaa a răspuns:

Intrebarea pusa la rubrica de sanatate, cerea niste sfaturi.Copii oricum stiu mai multe pozitii ca noi cei mari, asa ca sa nu ne mai dam de ceasul mortii, iar femeile nu par scarbite de un simplu carici.

| darrio2007 a răspuns (pentru Vikaa):

Ti-au luat-o hormonii razna la varsta ta, indoită sau nu. Esti „mare", ce sa zic!

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Lasă ca se usucă și cade rolling on the floor)). Eu nu stiu ce sa zic decat sa te duci la medic. El stie cel mai bine. Probabil nu e rupt atata timp cat nu te doare. Poate asa face el chiar nu stiurolling on the floor)))