| Marin_Silviu_1998 a întrebat:

Salutare, știe cineva un tratament naturist pentru căderea parului? Țin sa menționez ca am alopecie și am fost sa ma consulte un doctor, timp de 6 luni sau mai bine, am făcut tratamentul dat de el și niciun rezultat, m-am saturat de sa înghit pastile zi de zi și m-am gândit ca poate știe cineva vreun fel de tratament naturist pentru stimularea creșterii parului. Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Seva de mesteacan.

| Marin_Silviu_1998 explică (pentru baru):

Mulțumesc, am sa încerc

| baru a răspuns (pentru Marin_Silviu_1998):

Cu drag!

| sierra1 a răspuns:

Incearcă ce spune aici:
http://www.csid.ro/......-11925408/