| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cam slaba(43 kg) si ma tem ca daca fac sex, o sa-mi curga sange.Ma tem ca vaginul meu sa nu cedeze la primul act sexual.Nu stiu ce sa fac. PS
:am 14 ani. Imi doresc nebuneste sa fac sex dar ma tem ingrozitor ca o sa ma doara foarte tare.
Si apropo de iubit:m-am indragostit nebuneste de un baiat de 30 de ani. Il iubesc enorm.Nustiu ce sa fac:daca sa ii spun ca Il iubesc enorm sau nu. Sufar cand nu-i langa mine.Cand ma atinge pe picior simt ca a cazut cerul peste mine. nu stiu ce sa fac.Sunt disperata.Va rog ajutati-ma. Oare sa ii spun ca il iubesc enorm si vreau sa fac sex cu el sau nu? Implor ajutor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Derye a răspuns:

1) NU FACE SEX. La 30 de ani, un penis e 100% dezvoltat complet si vei avea daune psihice si fizice.
2) Cand vei face sex (16-18 ani) iti va curge doar cateva picaturi de sange.
3) NU FACE SEX.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spunei adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca ar trebui sa i zici primadata ca e simpatic iar dupa aceea treci la pasul urmator.toate la timpul lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da puisor fa-o nu este nicio problema daca te doare o sa curga putin singe depinde himenul tau este ceva foarte normal si eu am 15 ani am facut-o acum 2 ani cu un baiat de 17 ani si a fost minunat m-a durut putin mai tare cind mi-a bagat-o mi-a curs singe m-a durut 2 zile si de atunci am facut-o cu el si cu altul de foarte multe ori si este foarte bune asa ca nu te mai gindi te sarut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oau... cam devreme, nu crezi? Ai tot timpul din lume sa faci si sex... si pana la urma nici nu e nu stiu ce scofala, nu te grabi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca e o nebunie

| pufuulets a răspuns:

Doamne fereste voi fetele din ziua de astazi nu sunteti normale frate oh go on
Cum naiba sa faci sex la 14 ani? :o
Doamne terminati`o cu intrebarile tampite!
In primul rand esti mult prea mica pentru sex, sex poti face de la 18 in sus cand esti dezvoltata nu acum cand nu ai ce pune in sutien.
Si cu un barbat de 30 de ani? Hai sa fim seriosi asta`i intrebare pusa la misto nici un barbat nebun nu se uita la o fata de 14 ani, scuteste`ma nu cred in toate rahat`oh go on
Si app` daca iti doresti sa fii tarfa poti fii dar eu iti zic nu`ti striga viitorul!

| Pissy_Andreutzza_1997 a răspuns:

NU FACE SEX CU UNU DE 30 DE ANI MACAR FA SI TU CU UNU DE 16 17 18 DAR NU DE 30 PT CA ARE PENISUL nu conteaza cat de slaba esti dar el are penisul prea mare pentru vaginul tau

| ral99 a răspuns:

OMG! Fetita esti cu capu'laughing)) Deci tu crezi ca daca in momentul cand iti pune mana pe picior si urla hormonii in tine asta nu inseamna ca gata trebuie sa FACI SEX! Pe bune dupa asta iti va parea rau. sa inteleg ca nici macar nu esti,, impreuna" cu el daca el nu stie ca tu il iubesti raised eyebrows so. Asta e prima dragoste si ceea ce simti tu sunt fluturasi in stomac pentru ca poate esti indragostita si in extaz ca el s-a uitat la tine.Mai bine iti vezi de viata, te distrezi si faci altceva decat prostia vietii tale.nu se stie poate pasiunea ta pentru sex se poate transforma intr-un viol si te asigur ca nici lui nu i-ar convenii mai ales ca esti minorawinking bafta:*:*

| alexutu1298 a răspuns:

Iti spun sa astepti macar pana pe la 17, 18 ani. apoi poti face ce vrei.sa faci sex cu oricine.si mai gandeste la varsta partenerului cu care vrei sa faci sex. sper sa alegi ce trebuie.bft