| Lupică27 a întrebat:

Va salut mafiotilor si mafioatelor, merg treburile bine in mafie, va intelegeti? alea, alea?
Alaltaieri am stat pe niste banci pe afara si m-a muscat ceva de picioare, o insecta, am cateva muscaturi, in fine sunt om in toata firea nu mi-e frica de o muscatura, ideea e ca azi vad ca mi s-au invinetit muscaturile, ma mananca dar cand vreau sa ma scarpin ma dor, dor la atingere, n-am mai patit in viata mea asa ceva. Am schimbat totul de pe pat, am schimbat hainele, pijamalele, habar n-am daca am scapat de lighioana, nici n-am gasit-o.
Ce dracu o fi? ar fi cazul sa merg la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| MistarGoGu a răspuns:

Mergi! Poate un paianjen sau alta lighioana!

| Lupică27 explică (pentru MistarGoGu):

Abia luni daca e, pana atunci vad cum evolueaza.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Eu zic ca da, sa nu faci vreo boala

| Lupică27 explică (pentru ILikeBlackCats):

Poate fac boala lui calache si incep sa scriu aberatii pe TPU ca altii de pe aici big grin.

| ILikeBlackCats a răspuns (pentru Lupică27):

Exact, ai grija de tine laughing

| DonMoldo a răspuns:

Cine dracu o stii ce te-a muscat. Mergi la medic