| anonim_4396 a întrebat:

Vreau mult sa am un creier mai puternic.Cum sa reușesc sa am un creier mai puternic și mai sănătos?
Chiar pot sa reușesc sa am un creier mai puternic din carti de sanatate scrise de doctori renumiti în domeniul creierului sau mai ales vreau sa va întreb cum sa reușesc îmbunătățirea creierului ca și sănătate, performante, cognitie, claritate, bunastare?
Cu asta as vrea sa incep:

https://www.librarie.net/p/419457/nia=1693? 2pau=3be1bc80e&2ptt=quicklink&2ptu=da1148931&2pdlst=CjwK CAjw3NyxBhBmEiwAyofDYX3UBwEtBy8vWViW7isgmOYlub3gJW60G1xA DdAZSPMBTrKLhJ7cMRoC_98QAvD_BwE&gad_source=1

Ce ziceți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Doar o părere personală, a citi orice e mai bine decât a nu a citi deloc.
Așa ca citește orice, numai citește!big grin