| adela2012 a întrebat:

Hei, cu ce se ocupa mai exact un instructor de fitness? Cum vi se pare aceasta meserie? Se castiga ceva din ea? laughing Si ce trebuie sa faci ca sa ajungi instructor de fitness?

3 răspunsuri:
| stefsiana a răspuns:

Un instructor fitness se ocupa cu "antrenarea" novicilor! E o meserie placut pentru iubitorii de corpuri sexi si se castiga binisor! Dar ca sa fii antrenor fitness trebuie sa cunosti destule elemente de baza si chestii si trebuie sa ai ceva ani in spate de fitness!

| adela2012 explică (pentru stefsiana):

Adica sa fii facut sala cativa ani de zile? Si unde ai putea sa inveti elementele de baza?

| matzzzza123 a răspuns:

Pai e o meserie bine platita cam... intre 1400 de ron si 2300 nu e o meserie destul de usoara dar nici grea nu ea happy daca iti place sportul. Si ai o conditie fizica bunicica sau destul de buna eu zic sa incerci happy bineinteles ca trebuie sa ai si un corp modelat si bine lucrat.
Sper ca ti-am fost de ajutor FUNDITA te rog?