| Grrvnt a întrebat:

Poate cineva să mă indrume la toți pașii care trebuie să îi urmez pentru a deveni un boxer profesionist? Nu am jucat niciun meci de amatori dar vreau cat de curând să particip la meciuri și nu știu dacă îmi trebuie un aviz special sau ceva ca am făcut box la un club. Apoi vreau să mă înscriu la profesionist după mai multe meciuri de amatori dar nu știu dacă pot pe același site și nu știu ce îmi trebuie exact. Vă rog să îmi explicați în detaliu pașii????????

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba asta la clubul unde ai jucat ca boxer amator, ca numai un antrenor te poate promova si propune "la profesionisti", daca esti cu adevarat foarte bun.

Tot acel antrenor iti poate explica in detaliu fiecare pas prin care trebuie sa treci ca sa ajungi un boxer profesionist.