| Anonymus3000 a întrebat:

Cum as putea face m-ai multe duble eu am facut maxim 30 de duble laughing dar la fotbal sunt bun dar am 1.39 m sunt cam mic pentru varsta mea si am picioare mici de aia nu prea imi reusesc unele chesti deci cum as putea sa devin mai bun la freestyle?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa mai exersezi si, in timp, o sa faci mai multe.

| sk8punk a răspuns:

Freestyle se invata frt greu trebuie sa muncesti mult timp

| PrO7 a răspuns:

Frate la 1.39 inaltime ar trebuie sa ai maxim 10-11 ani.si la varsta asta n-ai cum sa faci freestyle doar daca esti un talent inascut... oricum trebuie mult exersat sa devi un bun freestyler. apropo fotbalul nu prea are legatura cu freestylu