| andreieftenie42 a întrebat:

Credeti ca o sa colonizam planeta Marte in viitorii 70 ani? si 2.credeti ca exista extraterestrii de gradul 3? adica sa pot sa controleze puterea unei intregi galaxi? vorbim si noi la modul teoretic laughing, sa ne folosim creativitatea.

Răspuns Câştigător
| haileewatson a răspuns:

1. Colonizarea Marte nu e in niciun caz posibila in urmatorii 70 de ani. Faptul ca in 10-20 de ani vor ajunge oameni acolo in scop de cercetare e cu totul alta poveste.

2. Orice e posibil, universul e infinit

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu. 2. Da, și de gradul 7. Eu vorbesc la modul practic.

| CyberDune28 a răspuns:

Elon Musk vrea sa fac baza pe Marte in 2030. Cat despre et. n-avem cum sa ne dam seama.

| andreieftenie42 explică (pentru CyberDune28):

Pai si cine o sa aiba ocazia sa plece pe Marte? ca oricum va dura mult pana ne stabilim acolo.Pai si ce ar face extraterestrii aia de gradul 3? ar putea crea gauri de vierme sa ajunge mai repede la noi?

| sabin89 a răspuns (pentru andreieftenie42):

"...sa ajunga mai repede la noi"
Presupunând că ar veni (prin găuri de vierme), la cine crezi că s-ar duce mai întâi - la ruși sau la americani?