| BULANGIU96 a întrebat:

Am o intrebare: Vreau sa-mi fac rost de un iPhone 3 (M-as multumi si cu unul second-hand) Dar mi-e teama ca nu am destui bani. si ca s-ar putea sa imi iau teapa cu ofertele astea mincinoase.
Care ma puteti ajuta?/?/ Dau funda! :X Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ResidentEvil a răspuns:

Uite cum te pot eu ajuta. Iti propun un alt telefon Samsung galaxy gio. Este comparat pe foarte multe forumuri cu i phone 3G. Are procesor 800mhz( pagina de net se incarca automat nu trebuie sa astepti) 16 mil culori, wi-fi, 3, 12 megapixeli camera, jocurile au grafica incredibila.Costa intre 600-700 lei in magazine (asa ai garantia ca nu este chinezarie) gandeste-te ca poti economisi multi bani cumparadu-ti un tel asemanator si pe deasupra NOU! Funda?

1 răspuns:
| MarTZius a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa iti iei iPhone 3.doi prieteni de-ai mei au asa ceva si nici macar nu pot trimite piese prin bluetooth ca nu detecteaza alte aparare.mai bune un Samsung galaxy.