| Myku a întrebat:

Cum se pun poze pe Facebook? Pentru cel mai bun raspuns URGENT funda+vot, ajutati-ma, va rogggg urgentttt.

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Cum incarci poze! Intra pe Facebook->clik pe ''profilul meu''(dreapta sus)->click pe fotografii (se afla sub poza ta de profil)->clik pe ''+ Incarca fotografii'' (in dreapta sus), tot aici ai si ''+ incarca videoclip'' - daca vrei sa incarci un videoclip pe pagina ta! Bafta!

| AdiSR a răspuns:

Intrii pe un album de-al tău şi în dreapta sus îţi apare "Add Photos". Ţi se deschide o fereastră şi îţi selectezi poza care o vrei.

| alexandru123456alexandru a răspuns:

Intri pe profilul tau si e acolo pe mijlocul paginii Update status si langa e Add photo/video. Sper ca am fost de ajutor, funda?

Alte răspunsuri
| CuRiOaSaAaAa a răspuns:

Fotografiile mele - Creaza album(dreapta sus)-Upload fotos- Tag(optional) si Decriere. Bafta!

Alte răspunsuri