| Delia898 a întrebat:

Buna! de doua luni de zile incerc sa intru in contul meu de email și nu pot! Am incercat sa îmi restabilesc parola și mi-au trimis un cod pe Nr. De telefon, însă atunci când îl introduc îmi spune că e greșit. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| LisaJulie a răspuns:

Dacă trece un anumit timp acel cod expira și trebuie trimis unul nou!

| Delia898 explică (pentru LisaJulie):

Îl introduc după maxim 5 secunde...

| LisaJulie a răspuns (pentru Delia898):

Ți-ai curățat în ultimul timp căsuța de email-urile nefolositoare? Dacă ai spațiul plin e posibil sa nu îți funcționeze

| Delia898 explică (pentru LisaJulie):

Eu primesc pe moment codul prin SMS.

| georgedanielc a răspuns:

Am impresia că mesajul este conometrat si nu te încadrezi în timp

| Delia898 explică (pentru georgedanielc):

Îl introduc foarte repede...