| ollella a întrebat:

Ieri am facut poze cu un telefon ALLVIEW F2 CRONY, acestea salvandu-se intr-un card MICRO SD DE 1G. Mai tarziu am incercat sa le vizualizez pe computer dar nu au mers deschise. Stie cineva care ar putea fi cauza? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

Buna! posibil cardul sa fie de vinasad ffindca u l-ai cumparat imi poti spune te rog frumos daca merita cumparat? l-as vrea si e ca e tare frumusellaughing) il vreau mai mult pentru muzica, se aude chiar asa de tare cum spun diverse persoane?smug

| ollella explică (pentru Cryshhtian):

Da, merita cumparat. mie imi place si se aude destul de tare.

| mitza97 a răspuns:

Poate ca, cardul a fost formatat pe telefon, iar calculatorul nu il poate citi

| ollella explică (pentru mitza97):

Multumesc pentru raspuns.