| AlinaAlmaghe a întrebat:

Cum imi schimb data de nastere de pe Facebook? Am deja 3 inregistrate, care nu sunt corecte. Cand vreau s-o scriu pe cea reala si pot alege doar din cele 3.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Explicatia direct pe siteul oficial al Facebook:
https://ro-ro.facebook.com/help/563229410363824

| AlinaAlmaghe explică (pentru Simpatic):

Am incercat asa dar imi da de ales din cele 3 inregistrate. Nu ma lasa sa o adaug pe cea corecta. Asta este problema.

| Simpatic a răspuns (pentru AlinaAlmaghe):

Pai atunci inseamna ca Facebook nu iti mai da posibilitatea sa setezi o noua data de nastere, acum pe bune nimeni nu are 3 date de nastere nu?

| AndreiFileList a răspuns:

Poti sa o schimbi in setarile contului

| AlinaAlmaghe explică (pentru AndreiFileList):

Am incercat dar nu merge pentru ca am deja 3 inregistrate care sunt gresite. Cand vreau s-o schimb, trebuie sa aleg din cele 3, nu o pot adauga pe cea corecta. Si asta nu stiu cum pot face.

| AlinaAlmaghe explică (pentru AndreiFileList):

Ca nu ma lasa Facebook sa setez o noua data de nastere, mi - am dat seama, ca doar de aceea am pus intrebarea aici. As fi vrut sa stiu daca exista o posibilitate sa le sterg pe cele 3 din baza lor de date si sa adaug pe cea corecta.