| pisiiiiii a întrebat:

Cum pot sa imi schimb parola de facebook?

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

La pagina ta de facebook sus in dreapta ai contul meu.dai click, alegi setarile contului si la parola dai in dreapta la editeaza.

2 răspunsuri:
| Fabian_Sergiu_1998 a răspuns:

Pai dai click pe locul unde te deconectezi, dar vezi putin mai sus ca scrie setari, si dupa iti da o lista cu ce vrei sa schimbi, tu dai pe parola o pui pe ce actuala, cea veche! sper ca te-am ajutat

| Stefania_Ioana_1996 a răspuns:

Dai in bara de sus langa ''HOME'' apoi alegi '' Settings \Setari'' si acolo scrie parola sau password si o schimbi big grin