| AndyMac119 a întrebat:

Salut! Am o intrebare, dar vreau sa imi raspunda doar personele care stiu, nu din auzite.
Cum cumperi monede? Poti folosi cardul? A incercat cineva? Personele care primesc cadourile pot vedea numele tau sau alte informatii in afara de numele de pe tik tok?

Răspuns Câştigător
| idontreallycare a răspuns:

Daca este vorba despre monedele de pe tik tok, pe care prin urmare le oferi sub forma de cadouri, da. Cu cardul. Am luat si am primit de nenumarate ori, in afara de numele de pe tik tok si profilul tau, nu apare nimic altceva.

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tu te referi la tik-tok, pai asa zi!
aceste monede https://www.tiktok.com/coin?lang=ro-RO

"Cum cumpărați Monede?

Monedele pot fi achiziționate fie printr-un magazin de aplicații terț (cum ar fi Apple App Store sau Google Play Store) sau, în unele țări, direct de la TikTok prin site-urile web TikTok („WebApp"). TikTok poate permite modalități suplimentare de obținere a Monedelor, la alegerea sa.

Indiferent de locul din care cumpărați Monede, trebuie:
să fiți un utilizator înregistrat al Platformei; și
să aveți cel puțin 18 ani. Putem refuza solicitarea dvs. de a cumpăra Monede în cazul în care considerăm în mod rezonabil că sunteți minor.

În cazul în care cumpărați monede direct de la TikTok, de exemplu prin intermediul WebApp, se aplică următoarele condiţii:

Prețul total plătibil de dvs. pentru Monede vă va fi afișat la punctul de achiziție. Vom afișa prețul total pe pagina în care sunt promovate Monedele pentru vânzare.

Monedele vor fi descărcate în contul dvs. de îndată ce primim plata de la dvs.

Facem întotdeauna tot posibilul pentru a ne asigura că vă credităm contul cu numărul corect de Monede. Dacă, din orice motiv, se comite o greșeală la creditarea contului dvs., vă vom contacta și vom corecta greșeala cât mai curând posibil.

Dacă metoda dvs. de plată este refuzată, comanda dvs. va fi anulată automat. Nu suntem responsabili pentru nicio problemă apărută între dvs. și emitentul cardului dvs., banca dvs. sau alt furnizor de servicii de plată.

În cazul în care cumpărați Monede printr-un magazin de aplicații terț, cum ar fi Apple App Store sau Google Play Store, atunci se aplică condiţiile de achiziționare în aplicaţie aplicabile ale magazinului. Dacă aveți întrebări despre cumpărarea de Monede prin intermediul unui magazin de aplicații terț (inclusiv dacă doriți să anulați o achiziție de Monede pe care ați făcut-o), trebuie să contactați magazinul respectiv."

gasesti aici informatii pe pagina oficiala https://www.tiktok.com/legal/page/global/coin-policy-eea/ro

| EnacheMarianEmil a răspuns (pentru sierra1):

Bitcoin cred ca se refera

| sierra1 a răspuns (pentru EnacheMarianEmil):

Ar fi fost util - și de bun simț - să ne lumineze întrebărotul!

| AndyMac119 explică (pentru sierra1):

Scrie mai Jos tik tok.
Am uitat SA mentioned Sus, dar Jos scrie tik tok clar

| sierra1 a răspuns (pentru AndyMac119):

Intrebătorule, la ora la care am răspuns nu binevoiseși să le luminezi asupra intrebării tale eliptice. Ințelegi asta?

Deci NU SCRIA mai jos nici mai sus...

| AndyMac119 explică (pentru sierra1):

EU nu am editat nimic, era Jos scris tik tok, poti sa verifici... Era, ai nevoie de ochelari. baiatul ala a vazut...

| sierra1 a răspuns (pentru AndyMac119):

Spune măcar că ai uitat sau ai omis sau... nu ne aburi cu chestii slabe și VERIFICABILE.
Măcar pe viitor că acum e clar cum e

| AndyMac119 explică (pentru sierra1):

Nu am omis nimic, e la sfarsit... Scrie clar pe tik tok, daca citesti o parte dim Intrebare, e treaba ta... Oricum mi-a raspuns cineva care a vazut. De CE esti frustrata? Pe cat facem pariu CA nu am editat nimic? Iti stergi contul daca nu am modificat EU ceva?

| sierra1 a răspuns (pentru AndyMac119):

Andy mamă, ai probleme cu ințelegerea unui text. Păcat, imi păreai simpatic.

Hai pa