| Marius734 a întrebat:

Salut cine este organizatia clay paster ca mea trimis mesaj pe insta ca ma o moara

Răspuns Câştigător
| Korkodeln a răspuns:

Pai si ce-ai facut de i-ai suparat, ca hackerii sunt oameni practici, trag la bani, nu se baga in maruntisuri sa atraga atentia pe gratis?

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Blochează

| Korkodeln a răspuns:

E o organizatie nemiloasa, condusa de familia Makumba, cine a incaput pe mana lor, n-a sfarsit-o bine. Eu zic sa fugi unde vezi cu ochii, ca daca vad ca le-ai starcit si numele Clay Plaster, nu te vad bine de loc.

| Marius734 explică (pentru Korkodeln):

Dar organizatia este despre hackeri

| Korkodeln a răspuns (pentru Marius734):

Pai si ce-ai facut de i-ai suparat, ca hackerii sunt oameni practici, trag la bani, nu se baga in maruntisuri sa atraga atentia pe gratis?