| frumushika09 a întrebat:

Cred ca unii stiti de siturile alea unde downloadezi obiecte, coafuri si altele pentru Sims 2. Imi pot creea si singura coafuri sau haine fara sa le downloadez? Doar pana la urma m-am gandit ca si cei care au pus coafurile pe acele situri le-au creat, deci probabil se poate. Cum imi pot face si eu coafuri, haine si obiecte fara download? Imi trebuie vreun program?

1 răspuns:
| KoreaJapan a răspuns:

Pe tazz(sau taaz nu stiu sigur) iti poti schimba coafura(plus culoarea pielii tale si sa te machezi, sa te faci sa razi...)