| biacool00 a întrebat:

Imi puteti da un site de pe care sa downloadez peruci, haine si obiecte de mobilier pentru Sims 3? Si daca da cum fac asta? Imi trebuie un program special? Funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Teodora206454 a răspuns:

Incearca pe thesims3.com, si apar acolo categorii cu ce vrei sa downloadezi.
P.S. E acolo si ceva ca sa descarci si sa creezi tu animale.

| ftrl a răspuns:

Nu stiu daca exista un site dar daca da te rog spune-mi si mie iti dau fundita.

| ftrl a răspuns:

Dar sa stii ca cel mai tare sims este : sims 3 the generation expasion pack. Iti da o garmada de mobiliere noi si de peruci. Eu il am in calculator si sa stii ca iti da niste masini super tari gen lamburghini si astea ferrari.