| acinorev a întrebat:

La aplicatia Wattpad, cum pot traduce cartile din engleza in romana, adica sa le citesc in romana nu engleza? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Zoella a răspuns:

Nu ai cum să le traduci decât dacă o faci manual (singur, fără google translate). Din fericire mai există unele cărţi traduse în română din engleză pe serverul român, dar sunt pline de one direction şi alte prostii. Eu am la "lucrările mele" o carte pe care am început s-o traduc.

| acinorev explică (pentru Zoella):

Bravo! happy iti multumesc.