| Patrecea a întrebat:

Buna.
Mi-am luat bilet la untold 4th day.
Asta inseamna ca biletul e pentru a 4 a zi sau pentru toate cele 4 zile? Ca nu inteleg.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cheful mare va fi in ultima seara.winking

| dullcat a răspuns:

Buna.Doar pentru a 4-a zi.Pentru toate ar fi fost mult mai scump.

| Patrecea explică (pentru dullcat):

Tipa mi-a zis ca e abonament
Ce inseamna asta?

| dullcat a răspuns (pentru Patrecea):

Sincer, poate ar fi trebuit sa te informezi de asta inainte sa dai banii.Degeaba mai intrebi aici.Nu e ok sa cumperi bilete de la altii care pot face smecherii, ci trebuie sa intri direct pe site sa cumperi.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă este 4th day, asta înseamnă ziua a 4-a.

Dar îți este chiar atât de greu să citești ce scrie pe bilet? Dacă scrie doar 6 august, atunci este pentru 6 august.

| cfrtobias a răspuns:

E bine ca mergi la Parazitii

| UserRo10 a răspuns:

La ce ai scris tu este strict ziua 4. Vezi sa nu scrie 4 day GA (general acces).