| StewartCassie a întrebat:

Stiti link-uri cu tutoriale pentru unghii? Cele mai multe si mai frumoase primesc funda kiss

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Caută pe youtube - water nail art.
Sunt geniale.

| Pinguuuin01 a răspuns:

Uite aici cateva pe care le-am incercat si chiar sunt superbe big grin< funda? puppy dog eyes

| StewartCassie explică (pentru Pinguuuin01):

Nu-mi apare nimic.

| Pinguuuin01 a răspuns (pentru StewartCassie):

Erau vreo 20 straight face as putea sa ti le trimit altcumva? confused

| StewartCassie explică (pentru Pinguuuin01):

Trimite-le prin mesaj.

| Pinguuuin01 a răspuns (pentru StewartCassie):

Nu stiu sa trimit prin mesaj :D uite aici un tutorial cu o manichiura pe care o am eu acum : http://www.youtube.com/watch?v=-MEfJKj5GIY&feature=related
Sper sa apara. Daca vrei mai multe uitate pe margine si sigur o sa gasesti o manichiura care sati placa. :)