| madab28 a întrebat:

Bună ziua! Un restaurant/locație bună în Brașov? Zona centru! Nu cer mult! Mâncarea sa fie super și la fel și ambientul! Fundă‼️

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.In general restaurantele din centrele turistice super cunoscute nu sunt cine stie ce, doar reclama e de ele, plus ca platesti mult mai scump.Nu-i ca si cum turistii devin clientela fidela, asa ca nu prea le pasa patronilor. Daca vrei mancare buna, locala, cauta in alte zone, nu in centru.

| madab28 explică (pentru dullcat):

Asa este!? Am fost pana la urma la " Ursul Carpatin"! A fost ok, dar ma ma asteptam la mai mult!?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aro.

| blackann a răspuns:

Le petit bistro, e langa biserica neagra.
mancare super buna, staff super dragut.