| mariusQ a întrebat:

Care respunde le gicitoarea asata primeste funda.Intrebarea este:
Un cawboy intra in oras pe vineri sta 3 zile acaola si pleaca tot pe vineri.Cum a reusit.

Eu cred ca cei care va uitati la iCarly o sa va fie usor.Bafta.

10 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Buna! Calul se numea vineri

| lizzaa a răspuns:

Pe cal il chema Vineri. big grin

| mariusQ explică:

Deci toti stiti raspunsul corect si nu va pot vota pe toti in concursul meu exista doar un castigator asa ca mai asteptati putin ca o sa va mai surprind cu ceva.

| mariusQ explică:

Ma plictisesti cu tocilariile tale si tu nu-mi poti spune ce sa fac si cum sa fac.Altadata sa nu te mai prind ca-mi raspunzi la intrebare. Sa ai numai ghinion.

| LMAO a răspuns:

Vineri in aceasta fraza nu semnifica ziua

| LMAO a răspuns:

Calul era vineri am uitat sa mentionez

| MissJupiter a răspuns:

Numele calului era vineri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calul se numea Vineri.

| Bobby26 a răspuns:

Aici e vorba de vineri ca strada nu ca zi

PS: nu ma uit la iCarly sau cum ii zice tongue

| fakmibeibi a răspuns:

Calul se numea Vineri.