| DaciaRomania a întrebat:

Cat timp in fiecare zi va plimbați? Și cam ce distanta?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Între 7-10km. Merg zilnic la muncă pe jos, și seara 90% din timp ies în oraș pe jos dacă nu am nimic de cărat.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din pacate foarte putin, deci imi place sa merg pe jos si recomand, eu am slabit 25 de kg in 3 luni doar prin mers pe jos
-mergeam 3 ore pe jos -15 km =luni-vineri
-numai mancam dulciuri si mai multa carne, fructe
-faceam intermening fassting 16/8 =de la ora 16 numai mancam

suntserios
| suntserios a răspuns:

Incerc sa alerg odata la 2-3 macar 5-6km.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cam 5 minute, La frigider, la pipi și înapoi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

10 km in medie zilnic, de vreo 4 ani incoace.

| Freya1 a răspuns:

Fac câteva ture de gradina în fiecare zi laughing.Ca momentan stau la tara și nu am unde merge

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Inseamna ca ai o silueta de invidie

| Fatamuntilor a răspuns:

Jumatea aia de ora zilnic si obligatoriu! adica mimim 3-4 km.Dar au fac 5 km.Asta zilnic.
Mi=am descarcat aplicatia pe telefon care masoara pasii, timpul, caloriile arse, dar si km parcursi intr-o zi.
Sunt zile in care depasesc obiectivul dat!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

În jur de 6-8 km, adică aprox. 10k pași, adică 1 oră și-un pic.

| mi25 a răspuns:

Zilnic in jur de 3 km.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As long as I can.

| Solann a răspuns:

In fiecare zi. Cat mai mult.

| BeingSelfless a răspuns:

In fiecare, aproximativ 3-5 km, cam tot centrul orașului.

| andreifrk20 a răspuns:

Cam 6-7 km pe zi cu pauze de cate 10 minute. Apropo sa nu uitam de apa. laughing

| Klari a răspuns:

Plimbare, nu alergare. Cam 2-3 ore. Habar nu am cati km intra aici.