| Quanah a întrebat:

Cateva linkuri cu [virgula] coregrafii? Cel mai interesant primeste funda! :*

Răspuns Câştigător
| Quanah explică (pentru strawbbery98):

Sunt interesante. E pentru prima oara cand vad coregrafii 3D laughing. Daca e usoara coregrafia lui Beyonce, vreau un video cu tine dansand! Ceva cu oameni nu ai? laughing

2 răspunsuri:
| strawbbery98 a răspuns:

Eu doar ti-am dat cateva linkuri daca nu iti convin treaba ta mi-e aia mi s-a paut ca aia era ce-a mai usoara dintre toate nu ca pot sa o si fac. pune si tu mana si cauta ca se gasesc!