| eubahhh a întrebat:

Crezi ca e adv ce spune femeia asta?:-s :-s... nu vreau sa morr :(:))

http://www.protv.ro/......remur.html

12 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Logic e posibil sa fie cutremure si la noi si deci sa fie adevarat. Poate ca d-na Harra chiar are darul de a prezice fiindca nu putem nega existenta acestor oameni.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Crezi ca stie cineva cand vor fi cutremure sau daca vor fi in Romania sau in alte state?

| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu big grin E o prostie... posibil... da nu prea cred.

| xibalba a răspuns:

Mno, daca zicea ora si ziua poate o credeam laughing

| MoreTime a răspuns:

Am vazut azi la TV ca iar va fost un cutremur mare de vreo 7 grade pe scara Richter in niste insule din Pacific. Vad ca aceste cutremure continua sa zguduie lumea, in ultimele luni au fost vizate: Japonia, China, HAITI, CHILE, acele insule din Pacific, Turcia si alte tari. Priveste aici:
http://www.iris.edu/seismon/
Toata planeta se zguduie cate putin, sigur va veni unul si la noi, asta deja nu mai tine de prezis, e de asteptat... Tineti aproape si iubiti-va mult:))

| larrii a răspuns:

Mai era una la OTV legata la ochi cu 5 prosoape care cica vorbeste cu spiritu lu Magda Ciumag. Asa se trezeste si asta cu cutremurele...marog, ea nu are prosoape laughing

| KillAWolf a răspuns:

Alta care se crede prezicatoare, ca toti fraierii care venea in trecut pe otv si spuneau de o gramada de cutremure, care evident nu s-au intamplat.Deci nu, cred nu are dreptate.

| Căpșuuu a răspuns:

Ar fi fain sa se intample asa ceva in 2012.

| andrei1555 a răspuns:

Sper ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi in asa ceva? Eu nu.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat vei murii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au trezit unii ca din 30 in 30(sau 35-35) de ani e un cutremur si vezi Doamne in 2010 se implinesc atatia ani de la ultimul. Nimeni nu stie.