| Consumptive a întrebat:

Cum pot face credit in imvu in afara de email, imvu mafia, facebook, yearbook si tot ce e la earn credits? Nu stiu spuneti-mi si mie metode mai "secrete" mai putin intalnite dar nu de la EARN CREDIT sau imvu hack(nu merge sa-l iau)...

HEEELLLLP! DAU FUNDITA PENTRU CELE MAI BUNE RASPUNSURI!
PUPICI :*

Răspuns Câştigător
| JsBeibDOLL a răspuns:

Intra pe asta in fiecare zi: http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php Dar sunt cam slabe sansele. PE asta in fiecare zi si primesti 50 cr. http://www.imvu.com/catalog/products_new.php

4 răspunsuri:
| dasda a răspuns:

Poti sa faci bani prin invitati. Dar din nefericire nici eu nu mai stiu cum se faceau invitatiilesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe pag de imvu dai la credit si apoy eran credit si apoy iti apar mai multe dreptunghiuri in fata au numarul de bani dai unde arata 1. 500 si apoy iti apar 3 draptunghiuri si dai unde este ceva cu by email si acolo trebuie sa scrii adresa de amail a unui prieten ei bine asa zice dar uh scrii acolo o adresa de ata de email si apoy mai jos un nume cum vrei tu apoy dai sa continui si apoy dupa ce ai dat pe ala te duci pe Mail-ul de la id ala pe care l-ai pus acolo la prieten si intri pe Mail deci apoy la imbox si dai pe ultimul mesaj prim si iti apare o chestie cu "Yes" sau "No" si dai pe yes si ca sa fi sigura ca iti merge dupa ce ai dat yes il inchizi si il mai deschizi inca odata si apoy faci un cont acel cont iti va da bani apoy intri pe imvu si rogi pe cineva orticine un prieten de al tau din imvu mai bine si ii zici sa iti intre pe contul ala care l-ai facut uh si sa te invite trebuie sa iti dea 1. 000 de credits tongue daca vrei sa mai afli ceva sau nu te descurci cauta-ma pe imvu : XxXDeea18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt tot eu XxXDeea18 tiam gasit o cale mai usoara ca sa ajungi unde ai nevoie http://www.imvu.com/catalog/web_spinfree.php dintre toate dreptunghiurile astea pune-l pe ala care are in fat sau spate 1. 500 credits si apoy ti-am zis dai pe ceva cu by email dintre cele 3 dreptunghiuri:Psper sa reusesti!:DSucces!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu imi fac credit pe imvu prin conturi si vipu se face usor pentru mine care stiu