| Narsha a întrebat:

Cum pot face credit gratuit la imvu fara ce iti zic ei la earn credits(sa intri pe facebook, pe yearbook, sa invitit prieteni etc)si sa faci aia cu chat now.
Dau fundita pentru metode care chiar merg!

15 răspunsuri:
| InnocentSmilex a răspuns:

Invitaţii false. am jucat IMVU , acum nu mai joc deci nu ştiu exact site`ul pe care iţi puteai face un mail de puţină durată : ) .

Mă rog ... sickj , îţi poţi face şi cu cel obişnuit : )) .

Deci :

- după ce faci contul vei primi un mail ca de obicei . Dai " Yes " scrii numele . apoi inchizi fara sa dai next nimic .
Mai dai o dată "Yes" si dai next direct . Completezi ca de obicei .
- Apoi rogi pe cineva să îţi intre pe cont .
- 1 Chat [ la mine mergea ] sau 2 . Dacă nu îţi merge persoana aceea să îţi dea 5 chat`uri . şi vorbiţi pe toate chat`urile pana primeşti 1.000-1.500 : D .

Sper că ţi-am fost de folos .

| InnocentSmilex a răspuns:

Am mai gasit ceva :x http://www.free-imvu.com/ Te face vip gratis :| Eu deja sunt :x E prea tare site`u. Tot ce trebuie sa faci este sa folosesti http://www.hushmail.com/ ca sa faci niste " id`uri " rapide. intre pe niste conturi pe facebook daca ai multe -_-' daca nu fa`ti cu conturile de la hushmail. Adauga`te la prieteni [ am uitat un lucru. Dupa ce ti-ai facut cont pe free-imvu. nu necesita verificarea e-mailului :D. - sa revenim - dai click pe " Refer friends to earn more " si jos iti va arata un fel de site uite exemplu la mine http://www.free-imvu.com/signup.php? ref=AlexandraAlex. Ti`l pui pe facebook. Sa revenim la conturile " Fantoma :D " dupa ce te`ai adaugat la prieten intri iar pe contul celalalt ca sa dai add, apoi pe cel fantoma si te duci la profil si dai click pe acel site. faci cont cu acel email. Nu conteaza ce nume pui! O faci cam de 6-7 ori ca sa iti faca 70.00 si ceva de puncte. Dupa ce le-ai facut dai click pe " Redeem prizes " si te descurci la ala, sa selectezi vip`ul :D Dai click pe butonu de jos si in 1-5 zile te face vip :D.

P.S. faci conturi mai multe cu hushmail. :)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti am incercat si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti am incercat si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 2 feluri de romani: aia care vor sa primeasca totu pe tava si aia care cauta de le sar capacele pana gasesc ce vor. Va contrazic dragilor poti face credits in multe feluri. Recomand sa va faceti un cont pe imvumafia.hqforums.com daca stiti engleza tongue daca nu degeaba. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haideti pe invu e super fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man fa cu invitatia tot ce tb e sa dai add la numele:andreyutzandrey
te voi invata eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde trebuie sa bagi codurile de credits de pe imvu mafia?

| dewix a răspuns:

Hraneste-ti animalul, joaca-te cu el. e enervant ca nu poti sa castigi prea multi bani sad

| rebekka11 a răspuns:

Trebuie sa dai la FREE CREDITS apoi la INVITE AND REFER PEOPLE->INVITE BY E-MAIL la prima scrii e-mailul cuiva [poate sa fie tot al tau] un nume [poate sa fie si la intamplare] de ex.dkljd apoi dai continue.Iti vor trimite un e-mail la adresa p care ai scriso acolo si u va trebui sa dai YES p invitatie apoi faci un cont si rogi un prieten sa iti intre p contul p care l'ai facut anterior...astepti sa iti dea primii 500 apoi t invita de 5 ori astepti sa se faca suma de 1.500 si gata trebuie de fiecare data sa refaci schema pentru alti 1.500 inca ceva [daca imediat dupa ce ai facut contul nu o sa o ai la friend atunci nu va merge e cam greu dar t obisnuiesti tu. Funditza?

| AcuddlyToy a răspuns:

Hei...ei bine răspunsul meu e cam târziu dat, dar cred că e mai de folos.
1.Peer Review-trebuie să ai +18 ani pe cont, iar contul să fie de 30 de zile pline, te duci la earn credits(free)Apoi dai la Peer review, îți va apărea un item, iar lângă el view in 3D dai pe el, pe do nothing...nu pe launch application, apoi îți va apărea o listă jos, dai pe no issues de la punctul 2 și aștepți 30 de secunde, apoi jos îți va apărea un buton verde și dai click pe el, nu uita că atunci când faci cr cu peer, trebuie să fi și în chat(nu online, celălalt)...Și tot așa până când faci 750 credite/zi.
Sper că te-am ajutat, fundiță?

| AcuddlyToy a răspuns (pentru AcuddlyToy):

Am uitat să specific că la 30 de secunde făcute, primești 5 creditehappy

| KinduuGeorgyy a răspuns:

Imi mai explicati si mie odata ce trebuie sa fac ca sa fiu Vip! va roooogwaiting:33333

| »ßáĐ•дŋĐ•§мєאץ•ﻮเгℓ•« a răspuns:

Daca ti-a descarcat programul ~ iti dau credits daca de exemplu de joci cu catelu si revi dupa timpul pe care ti-l spun eihappy