| tutu a întrebat:

(dau fundita) Buna! Vreu sa aflu si eu cum pot sa bag obiecte sau persoane in sims 2!(va rog frumos, sunt disperata). Am gasit un site de unde pot sa iau ce imi trebuie: http://www.aroundthesims2.com...imi spuneti daca este bun?
Daca stiti unul mai bun, pe care nu trebuie sa imi fac cont va rog sa imi ziceti!

2 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Stiu eu dar te rog sa-mi dai fundita!

| Dj Boalca a răspuns:

Dai la create family...iti faci familia ta. apoi te duci in unul din cele 3 cartiere, iti alegi o casa si apesi dublu click