| tutu a întrebat:

(dau fundita)
Buna!
Vreu sa aflu si eu cum pot sa bag obiecte sau persoane in sims 2!(va rog frumos, sunt disperata). Am gasit un site de unde pot sa iau ce imi trebuie: http://www.aroundthesims2.com
Imi spuneti daca este bun? Daca stiti altul mai bun sa imi dati si mie dar fara sa imi fac cont ca sa le downloadez.

Răspuns Câştigător
| allexia a răspuns:

Trebuie sa creezi un folder pe care sa il numesti Downloads.folderul il creezi in My Documents/EA Games/The Sims 3.Acolo pui tot ce ai downloadat dar sa nu le pui arhivate(le dezarhivezi).Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Si eu imi luam de pe siteul asta cand aveam sims 2 si mi se pare bun

| Simple Girl:X a răspuns:

Baga id-ul meu clauddya21.plz.vreau si eu simsbig grin.nu a mers sa-l descarc. te rog

| tutu explică:

Si cum pot sa imi bag obictele sau persoanele in joc?