| anomiserarac1996 a întrebat:

Heii TPU am nevoie de o explicatie mai buna decat cea care am gasit-o eu pe net despre visul meu. Avand in vedere ca iubitul meu a plecat ieri la amiaza pe neasteptate undeva in nordul italiei pentru munca... Am avut un vis aseara cu el si se facea ca eram pe un camp cu flori salbatice dar foarte vii colorate; parca ne plimbam pe acolo si deodata m-a chemat la el, a cules vreo trei fire de flori albe,roz si rosii, si mi le-a daruit mie pentru ca trebuia sa plece pentru munca(ceea ce a facut in realitate, a plecat pentru munca) apoi ne-am sarutat, in timp ce ne sarutam a inceput sa ploaie; o ploaie nu violenta dar cu stropi mari, si pot sa zic stropii erau fini ca ii vedeam pe jos. Imi poate spune si mie cineva ce vrea sa insemne acest vis? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Tu din punctul meu de vedere suferi ca el a plecat, am patit-o si eu doar cu moartea bunicului meu...asta e pararea mea tu ar trebui sa nu-ti mai faci atatea grijhappy Probabil ca si el se gandeste la tinetongue...

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Iar faza cu ploaia sunt de fapt lacrimile tale...