| anonim_4396 a întrebat:

Am avut un vis groaznic. la inceput imi amintisem 2 persoane care se sarutau(vedeam doar buzele) si k eu simteam asta.toata ziua am incercat sa imi aduc aminte. pe la sfarsitu zilei mi-am amintit tot visul: se facea ca eu me sarutam cu un prieten foarte bun!(eu avand 14 ani si el 19)ce dreaqqq? ce naiba sa insemne asta? funda^_^

Răspuns Câştigător
| HeadUpAndSmile a răspuns:

Nu este adevarat...eu am o carte de vise si in ea scrie ceva de genu' cum ca noi, oamenii, stim deja tot ce se va inampla in viitor, dar nu putem sa "vedem" toate acestea decat atunci cand suntem inconstienti.Aceste secvente din viitor ni se arata sub forma de vise,iar acestea, la randul lor au un subanteles care depinde de noi daca reusim sa-l intelegem sau nu.
Cum a spus si Criiistinutsa inseamna o revedere cu o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, sau am mai gasit si ca sarutare inseamna impacare(nu neaparat cu acea persoana).

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Este doar un vis nu-ti fa griji.Viitorul nu se arata in vis.happy

| HeadUpAndSmile a răspuns (pentru lolly):

Nu este adevarat...eu am o carte de vise si in ea scrie ceva de genu' cum ca noi, oamenii, stim deja tot ce se va inampla in viitor, dar nu putem sa "vedem" toate acestea decat atunci cand suntem inconstienti.Aceste secvente din viitor ni se arata sub forma de vise,iar acestea, la randul lor au un subanteles care depinde de noi daca reusim sa-l intelegem sau nu.
Cum a spus si Criiistinutsa inseamna o revedere cu o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, sau am mai gasit si ca sarutare inseamna impacare(nu neaparat cu acea persoana).

| Criiistinutsa a răspuns:

Daca visati ca sunteti sarutat va este foarte dor de cineva foarte drag, o persoana indepartata care va impartaseste sentimentul, nu va trebui sa asteptati mult si acea persoana va aparea din nou in viata dumneavoastra

| helenqw3 a răspuns:

Poate inconstient este ceva la acest baiat care iti place, poate te-ai culcat cu gandul la el, oricum n-ai de ce sa-ti faci griji pana la urma este doar un vis.

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

Insemna ca il visezi ca il iubesti ca are un lc special in imima ta si daca tu inca nu simti asta undeva in adincul imimii tale il iubesti

| Arhanghel a răspuns (pentru ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ):

In primul rnd : ceee?
cum sa iubesti pe cineva de 19 ani cand ai 14+e si baiat
oriqum apreciez moooolt raspunsul:X

| Tzapa97 a răspuns:

Si eu am trait astfel de lucrurii de ex eram cu cu pr. mea si stateam si ne uitam la tv si ea imi zice ca se duce acasa ca s-a inserat iar in acel moment mi-am dat seama ca am mai trait exact acel moment si in mintea mea mi-am zis,"urmeaza sa-si ia geaca" si exact asa s-a intamplat...deci ar trebui sa il iei in considerare happy ai app am avut un vis exact asa blushing